Mesaj gönder
Ana sayfa

HEFEI HUMANTEK. CO., LTD.

Çin HEFEI HUMANTEK. CO., LTD. Sertifikalar
Çin HEFEI HUMANTEK. CO., LTD. Sertifikalar
Ben sohbet şimdi

HEFEI HUMANTEK. CO., LTD.

1 2 3 4
HEFEI HUMANTEK. CO., LTD. HEFEI HUMANTEK. CO., LTD. HEFEI HUMANTEK. CO., LTD. HEFEI HUMANTEK. CO., LTD.
Şirket ürün hattı Fabrika Ofis
Şirket ayrıntıları:
İş türü : Üretici
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar : Dünya çapında
Markalar : Yingmi
No. Çalışanları : 100~200
Yıl kurulan : 2007
İhracat p.c : 30% - 40%
HEFEI HUMANTEK. LİMİTED ŞİRKETİ. YingTe Group bir parçası, 2002 yılında kurulan, Hefei Yüksek teknoloji Bölgesi, ANHUI, ÇİN Elektrikli ve Mekanik Endüstri Parkı bulunan Çin'de ses rehber ve tur rehberi sisteminin lider üreticisi. 30.000 metrekareden fazla atölye ile. Biz turizm elektronik ürün üretiminde uzmanlaşmak, geliştirmek ve akıllı Ses Rehberi ürün üretmek ve aynı zamanda teknik destek ve hizmetler bir dizi sağlamak.

Güçlü teknik gücümüz ile ürünlerimiz, Turistler, müzeler, seyahat şirketleri, fabrikalar, devlet kurumları ve teknoloji merkezlerinde yaygın olarak kullanılabilen Uzun iletim mesafesi, düşük parazit, taşınabilir ve güvenilir performans avantajlarına sahiptir.

    Şirketimiz                                                                                                            


ISO9001: 2000 kalite yönetim sistemini geçtik. Ürünler SGS tarafından CE sertifikası onaylıdır. Farklı pazarlardaki satışların amaca uygun ve basit bir şekilde yapılmasını sağlar.

Biz 20 mühendis ve 10 teknisyenler dahil olmak üzere 200'den fazla çalışanı var, Bizim üretim kapasitesi hakkında ses kılavuzu / tur rehberi sistemi setleri 2,0000 setleri / aylık. Ürünlerimiz başta Avrupa, Güney Asya, Afrika, Güney Amerika, Orta Doğu bölgesinde olmak üzere 70'den fazla ülke ve bölgeye ihraç edilmektedir.

Ürünler:

sertifikasyon:


Müşterimiz:

Endüstriyel lazer ekipmanlarımız hakkında daha detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin! Sorularınızı bekliyoruz ve sizinle birlikte çalışmayı dört gözle bekliyoruz.

İletişim bilgileri
HEFEI HUMANTEK. CO., LTD.

İlgili kişi: Mrs. Shirley

Tel: +86-180-56004511

Faks: 86-551-6539-2992

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)