| Adedi: | 1 |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Standart ambalaj: | karton kutu içinde paketlenmiş |
| Teslim süresi: | dikey kurulum |
| Ödeme yöntemi: | DHL |
| Tedarik Kapasitesi: | Bir ayda 10000 adet |
YINGMI K8 Güçlü Sinyal Kablosuz Tur Rehberi Sistemi, 200m sabit iletimi ve gelişmiş yüksek frekanslı bant (790MHz-830MHz) işleyişi ile öne çıkar.65 ayarlanabilir kanal, ve kulak içi olmayan ergonomik bir tasarım, grup turları ve konferanslar için kristal gibi net, müdahale karşıtı ses sağlar.Önceden depolanan ses desteği, ve seri şarj yeteneği, geleneksel rehberlik sistemlerinin sınırlamalarını ortadan kaldırır.
![]()
| Parametreler | Ayrıntılar |
|---|---|
| Taşıyıcı sıklığı | 790 MHz-830 MHz |
| Pil Kapasitesi | 1500mAh |
| İletişim mesafesi | 200 metre. |
| Şarj Süresi | 2.5 saat |
| Ağırlık | 62 g |
| Boyut | 118mm (L) × 43mm (W) × 14.5mm (H) |
| Çalışma süresi | ≥ 10 saat |
| Parametreler | Ayrıntılar |
|---|---|
| Taşıyıcı sıklığı | 790 MHz-830 MHz |
| Pil Kapasitesi | 360mAh polimer lityum pil |
| İletişim mesafesi | 200 metre. |
| Şarj Süresi | 2.5 saat |
| Ağırlık | 22 g |
| Boyut | 62mm (L) × 23mm (W) × 14mm (H) |
| Çalışma süresi | ≥ 10 saat |
![]()
![]()
![]()
Paketleme
Paketleme Ayrıntıları: Standart ihracat ambalajı.
Denizcilik
DHL/FedEx/UPS/EMS: 3-7 iş günü
![]()