| Adedi: | 1 |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Standart ambalaj: | karton kutu içinde paketlenmiş |
| Teslim süresi: | dikey kurulum |
| Ödeme yöntemi: | DHL |
| Tedarik Kapasitesi: | Bir ay için 10000 adet |
Smart Audio Guide, rehberli turlar, müze ziyaretleri, kurumsal etkinlikler ve grup seyahatleri için tasarlanmış profesyonel, hafif kablosuz ses iletim çözümüdür.4G kablosuz bağlantı, uzun süreli pil ömrü ve kristal berrak ses kalitesi, arka plan gürültüsünü ortadan kaldırır ve her dinleyicinin kalabalık veya gürültülü ortamlarda bile rehberi açıkça duyabilmesini sağlar.Bir kompakt ileErgonomik tasarımı ve tek tuşla çalıştırılması, X01 sisteminin kurulması ve kullanımı kolaydır ve bu da onu tur rehberleri, müze personeli, etkinlik organizatörleri ve dünya çapındaki eğitim kurumları için ideal bir seçim haline getirir.
![]()
| Parametreler | Ayrıntılar |
|---|---|
| Çerçeve malzemesi | ABS+PC |
| Lens malzemesi | PC + galvanizasyon |
| Çerçeve uzunluğu | 155 mm |
| Lens yüksekliği | 52 mm |
| Bluetooth sürümü | V5.3 |
| Wi-Fi sürümü | Wi-Fi 4 |
| Akü | 3.85V 220mAh |
| Çalışma süresi | 6-7 saatlik müzik çalımı |
| Sistem | RTOS + Linux |
AI Akıllı İşlevleri: Dahili AI asistanı, AI diyalogunu, görüntü tanıma, toplantı dakikası sıralamasını ve ses uyanışını destekler.
Gerçek zamanlı çeviri: 139 dil eşzamanlı ve konuşma çeviri, engellersiz diller arası iletişim.
Bluetooth 5.3, 10-15m bağlantı, çift mikrofon gürültü azaltma, açık hands-free arama.
İnsanlaştırılmış Tasarım: Giyim algılama, dokunmatik kontrol, ergonomik çerçeve, uzun süreli giyim için rahat.
![]()
İş toplantıları, yurtdışına seyahatler, günlük seyahatler, dil öğrenme, serbest iletişim.
Malzeme Yapısı: Mat ABS + PC çerçeve, kaymaz silikon burun yastığı, hafif ve dayanıklı.
Kontrol Sistemi: 1 alüminyum alaşım düğmesi + 1 düğme düğmesi, tek tuşlu fotoğraf, video, kayıt, arama işlemini destekler.
Dokunma Fonksiyonu: Müziği çalmak / duraklatmak için çift tıklayın, şarkıları değiştirmek için üç tıklayın, AI asistanını uyandırmak için uzun basın, ses seviyesini ayarlamak için kaydırın.
Şarj Küresi: Dijital ekran ekranı, 3600mAh büyük kapasite, cep telefonları için ters şarjı destekler.
![]()
S: X01 akıllı gözlüklerin pil ömrü ne kadar?
A: Gözlükler 6-7 saatlik müzik çalımı ve 50 dakika video kaydını destekler; şarj kesi 3600mAh güç sağlar ve gözlükleri birden fazla kez şarj edebilir.
S: Tercüme fonksiyonu kaç dili destekler?
C: Dünyadaki çoğu dili kapsayan 139 gerçek zamanlı eşzamanlı çeviri ve konuşma çevirisini destekler.
S: X01 Android ve iOS telefonlarıyla uyumlu mu?
C:Evet, Android 8.0 ve üstü, iOS 13 ve üstü sistemlerini destekler ve HeyCyan APP üzerinden bağlanabilir.
S: Bu akıllı gözlüklerin kamera pikselleri nelerdir?
A: Sony IMX219 sensörü, 8MP kamera, 3000W yüksek piksel fotoğrafçılığını ve 1200P video kaydını destekliyor.
S:Ürünün kalite sorunları varsa ne yapmalıyım?
Cevap: 12 aylık garanti veriyoruz. Lütfen sipariş bilgisi ile satış sonrası ekibimizle iletişime geçin ve sorunu mümkün olan en kısa sürede sizin için çözeceğiz.